Schowek (0) Zaloguj się Załóż konto
Kontakt
  • Fotoogniwa.pl
    WnK Krystian Wollny
    NIP: 8942636311

  • E-mail:info@fotoogniwa.pl
  • Telefon792 591 562
  • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 16.00, w soboty 10.00 - 14.00
Strona główna » O firmie

O firmie

Fotoogniwa.pl

To sklep internetowy, który wychodzi na przeciw coraz większemu zainteresowaniu tematyką odnawialnej energii i zastosowaniu jej w praktyczny sposób. W sklepie można znaleźć szeroką gamę produktów dla ludzi ceniących sobie nowoczesne technologie, wysoką jakość, oraz bezproblemową obsługę zamówienia.
Posiadamy w ofercie urządzenia wytwarzające energię elektryczną takie jak: panele słoneczne (solary, baterie słoneczne, fotoogniwa), duży asortyment regulatorów ładowania do systemów fotowoltaicznych będących bardzo istotnym i wymaganym elementem każdego zestawu, tańsze i mniej wydajne PWM oraz wydajniejsze i niekiedy bardziej rozbudowane regulatory typu MPPT. Ponadto wielofunkcyjne prostowniki, zasilacze awaryjne z funkcją ups, które na wypadek awarii w sieci energetycznej dostawcy prądu o napięciu 230V do naszego domu.  Nasze urządzenia zabezpieczają przed nagłym wyłączeniem, przełączając w sposób niezauważalny dla urządzeń na zasilanie z akumulatorów np :zasilanie pieców CO, podtrzymanie działania komputerów lub innych urządzeń wymagających zasilania 230V.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego gdzie zawsze uzyskają Państwo odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania i fachową pomoc przy wyborze systemu zasilania najlepszego dla Państwa potrzeb.

Serdecznie zapraszamy

 
Przejdź do strony głównej